Paşa Kuruyemiş Siyah Ay Çekirdeği 170 Gr x 4 Adet

Tercihin siyah ay çekirdeği ise, 1 numarası: Paşa Kuruyemiş Siyah Ay Çekirdeği. Anadolu’nun zengin topraklarında yetiştirilen, lezzetini bir kez alınca elinizden bırakamayacağınız siyah ay çekirdeğini özen ve emekle yetiştirilen ürünler arasından titizlikle seçiyoruz.

0,00

Stokta yok

Stok kodu: 62 Kategoriler:
 • 250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
 • Siparişleriniz 24 Saat İçerisinde Kargoda  
 • Ücretsiz İade
Güvenli Ödeme Garantisi

Açıklama

Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeği 170 gr Ürün Özellikleri
Tercihin siyah ay çekirdeği ise, 1 numarası: Paşa Kuruyemiş Siyah Ay Çekirdeği. Anadolu’nun zengin topraklarında yetiştirilen, lezzetini bir kez alınca elinizden bırakamayacağınız siyah ay çekirdeğini özen ve emekle yetiştirilen ürünler arasından titizlikle seçiyoruz. Paşa kalitesinde test ve analizlerden geçen her bir çekirdeğin büyüklük, tat, tuz ve nem oranlarını kontrol ederek ambalajlıyor; her daim taze olan Paşa Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeğini mutlu anlarınızın, keyifli buluşmaların ve en güzel sohbetlerin eşlikçisi olması için onlarca yıldır evinize taşıyoruz.

  • Siyah ay çekirdeği yüksek lif içerir.
  • Siyah ay çekirdeği potasyum içerir. Potasyum, normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur ve kan basıncının korunmasında faydalıdır.
  • Siyah ay çekirdeği demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınışına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.
  • Siyah ay çekirdeği protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.
  • Siyah ay çekirdeği tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Paşa Kuruyemiş Siyah Ay Çekirdeği 170 Gr x 4 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir